Liczba wyświetleń:

Nowości w Galerii

O G Ł O S Z E N I A

D U S Z P A S T E R S K I E

V Niedziela Wielkiego Postu ( 17.03.2024 r.)

Dziś w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne. Zachęcam do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych a także do skorzystania z sakramentu pojednania z Bogiem.

W środę na Mszach św. będzie zbierana ofiara na tacę, na potrzeby WSD Salezjańskiego w Krakowie.

W czasie rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.

We wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Panom Kościelnemu i Grabarzowi oraz wszystkim Solenizantom życzę wszelkich łask Bożych i opieki św. Józefa.

W czwartek przypada 13 rocznica śmierci śp. Ks. Kanonika Stanisława Pardyla, długoletniego proboszcza naszej parafii. Msza św. o spokój jego duszy zostanie odprawiona o godz. 7.00.

W piątek o godz. 16.00 Droga krzyżowa, następnie Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na Mszach św. święcenie palm.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty zmarłego śp. Bolesława Naglaka z Zębu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …

Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty:

Sylwii Bobak, Ewelinie Węglewskiej i Marii Stoch.

W sobotę proszę na godz. 7.30:

Antoninę Lassak, Agnieszkę Kliś, Danutę Lassak,

Krystynę Lassak, Małgorzatę Galica,

Edytę Lassak i Monikę Gromada.

Przed kościołem można nabyć Gościa Niedzielnego.

ks. Kazimierz Sołtysik

wtorek,